Autel Drone EVO MAX 4T Standard Bundle with battery 1pcs (102002163)

Модель: 102002163
Koд:234936
Наличие:Нет в наличии
  • 249 000₴

  • Цена с НДС: 249 000₴

Варианты доставки

Изображение 1

Доставка у вiддiлення "Нова пошта"

Компанія «Нова пошта» пропонує клієнтам декілька зручних способів отримати відправлення:У найближчому відділенніЗа адресою Одержувача (доставка кур'єром).У поштоматіДля отримання відправлення достатньо мати при собі номер експрес-накладної, оригінал паспорту громадянина України/закордонного паспорту або телефон з номером, вказаним в ЕН.Детальні умови отримання відправлень вказані в Умовах надання послуг.
Изображение 2

Відділення «Укрпошти»

Доставка з післяплатоюоплачуйте товар при отриманні посилки;комісія — 2% + 10 грн при виплаті готівкою та на банківський рахунокОгляд перед врученнямперевіряйте вміст посилки перед оплатою товару;оплачуйте доставку після отримання посилки.Зручні сервісиSMS або Viber-повідомлення про доставку;можливість розрахуватися карткою у відділенні.
Изображение 3

доставка поштово-логістичним оператором "Meest Express"

ОТРИМАТИ У ВІДДІЛЕННІОтримуйте посилки у відділеннях Meest ПОШТА по всій території України! ОТРИМАТИ КУР’ЄРОМ. ОТРИМАТИ У ПОШТОМАТІЧерез мобільний додаток
Изображение 4

Самовивіз "з нашого складу"

Cамовивіз із нашої точки видачі

Характеристики

Описание

Autel Drone EVO MAX 4T Standard Bundle with battery 1pcs(102002163)

Autel Drone EVO MAX 4T Standard Bundle with battery 1pcs
(102002163)

Квадрокоптер AUTEL EVO MAX 4T Standard Bundle (102002163)
Удосконалення інтелекту дронів
EVO Max 4T пропонує своїм користувачам потужні технології та розширену автономність. EVO Max 4T оцінює складне середовище, щоб створити тривимірні траєкторії польоту в режимі реального часу для безпрецедентного уникнення перешкод, вдосконалені датчики дозволяють здійснювати польоти в місцях без GPS, а неймовірна нова теплова камера відкриває нові сценарії для ідентифікації та відстеження об’єктів.

Autonomous Path

Finding Autonomy Engine від Autel збирає дані про навколишнє середовище та планує тривимірні маршрути польоту через складні середовища, такі як гори, ліси та будівлі. Варіанти використання включають швидку 3D-реконструкцію сцени, спостереження за громадською безпекою, інспекцію промисловості та землеустрою.

Навігація в середовищах без GPS

Завдяки вдосконаленим датчикам EVO Max 4T може здійснювати навігацію в укріплених будівлях, під землею або в середовищах без GPS.

Точна ідентифікація та відстеження об’єктів

На основі технології виявлення штучного інтелекту Autel EVO Max 4T може автоматично ідентифікувати та захоплювати різні типи цілей, як-от джерела тепла, рухомі люди чи транспортні засоби, забезпечуючи відстеження на великій висоті та збір даних для правоохоронних органів.

EVO Max 4T — це єдиний комерційний безпілотник, який поєднує в собі традиційні системи бінокулярного зору та радарну технологію міліметрового діапазону. Це дозволяє вбудованому в EVO Max 4T механізму автономії Autel виявляти об’єкти розміром до 0,5 дюйма, усувати сліпі зони та дозволяти роботу в умовах слабкого освітлення чи дощу.
Захист від перешкод
EVO Max 4T використовує передові модулі керування польотом і алгоритми, спеціально розроблені для протидії RFI, EMI і GPS-спуфінгу. Це дозволяє EVO Max 4T безпечно літати поблизу ліній електропередач, критичних структур і в складних зонах.

A-Mesh 1.0 – перший в галузі безпілотник із мережевою технологією mesh

Мережева технологія Mesh EVO Max 4T оснащена новою системою A-Mesh, яка забезпечує автономний зв’язок між дронами для спілкування, підключення та співпраці.
Сильний захист від перешкод

На відміну від традиційної ланцюгової структури, EVO Max 4T може безперешкодно спілкуватися з іншими дронами. Якщо один дрон виходить з ладу або несподівано виходить з ладу, вся система організовується і продовжує передавати важливу інформацію.

Застосування за межами прямої видимості

A-Mesh дозволяє декільком літальним апаратам, що знаходяться поблизу, діяти як точки ретрансляції, щоб значно підвищити ефективність операцій BVLOS.

Управління всім автопарком

Декількома дронами може керувати автономно один пілот або група пілотів одночасно з покриттям LTE або без нього.

Комплектація
Дрон (акумулятор, пропелери, підвіс, кришка підвісу, SD-карта 64 ГБ)
Зарядний пристрій + кабель живлення
Запасний пропелер (пара)
Викрутка
Smart Controller V3 (джойстики керування в комплекті)
Шнурок для смарт-контролера
Кришка смарт-контролера
Змінний джойстик для Smart Controller (пара)
RC зарядний пристрій
Кабель для зарядки RC
Кабель для передачі даних
Короткий посібник
Документ про вміст
Чохол
Отзывы (0)

Оставить отзыв

Примечание: HTML запрещен! Только обычный текст
    Плохо      Хорошо
Contact Button