Передові технології на Huawei Connect 2024

Автор:Олена ВіталіївнаДата: 27.06.2024Просмотров: 71Комментарии : 0

На виставці Huawei Connect 2023 ми розглянемо передові технології та дізнаємося, як малі та середні підприємства можуть впроваджувати "цифру" та забезпечувати сталий розвиток, звернувши особливу увагу на відновлювані джерела енергії та інновації в галузі ІІ.

Які новітні технології можуть бути використані малими та середніми підприємствами для диджиталізації та екологічності? Репортер Кріс Бернс відвідав Huawei Connect 2023 у рамках Паризької виставки, щоб з'ясувати це.


Серед основних доповідачів був Дріс Ейк, директор з питань політики SolarPower Europe, який розповів про те, як відновлювана енергетика зростає і стає дедалі «розумнішою» завдяки покращенню системної інтеграції, мереж, накопичувачів та батарей.


Кріс здійснив екскурсію виставковими стендами заходу разом з Кеннетом Фредріксеном, старшим віце-президентом Huawei Europe, познайомившись з деякими ключовими цифровими рішеннями для малих і середніх підприємств, у тому числі в галузі енергетики, роздрібної торгівлі, транспорту та виробництва.


Ми побачимо, як автоматизовані керовані транспортні засоби, або AGV допомагають краще орієнтуватися на складах. Ми також розглянемо сферу роздрібної торгівлі, де до купівельних візків додано сканери та екрани, а етикетки товарів на полицях магазинів можна оновлювати кількома натисканнями в додатку.


На одному зі стендів, присвячених штучному інтелекту, Кріс позує, щоб створити свій аватар, який потім сполучається з іншим аватаром у системі. Репортер Euronews також ділиться фрагментом Euronews Debate про те, як подолати цифровий розрив серед малих та середніх підприємств Європи.

Комментарии

Написать комментарий

Captcha
Contact Button