It Outlet

Про нас

Ласкаво просимо до інтернет магазину IT-Outlet

місце, де технології стають невід'ємною частиною вашого життя. Ми розпочали свій шлях, збираючи комп'ютери з комплектуючих для себе — ентузіастами, які мріяли створювати щось унікальне та потужне. З часом наші друзі спочатку оцінили наші навички, і почали просити зібрати комп'ютер або привезти щось для них. А потім і друзі друзів… Це був момент, коли ми зрозуміли, що можемо ділитися чаклунством зі світом. Так виникла наша компанія.

Сьогодні ми пишаємося пропонованим широким асортиментом техніки

від ноутбуків, комп'ютерів та моніторів до обладнання для майнінгу та квадрокоптерів. Також у нас є виробництво комплектуючих для комп'ютерів. IT-Outlet – це не просто магазин, це частина нашої історії, і ми запрошуємо вас стати частиною цієї захоплюючої подорожі у світ комп'ютерних технологій.

Мы обслуживаем клиентов по всей Украине

від державних підприємств та бюджетних організацій до людей, які шукають якість за чудовою ціною з гарантією та сервісом. Приєднуйтесь до нашої історії, вибирайте It Outlet, та насолоджуйтесь пишнотою технологій.

Забудьте о сложностях при оплате

В It Outlet ви можете придбати товар за безготівковим розрахунком. У нас немає обмежень – ваш зручний спосіб оплати – наше завдання.

Побоюєтеся купувати товари через відсутність гарантії?

Ми надаємо гарантію від 6 місяців на всі наші товари. Ми впевнені як наша продукція, і готові підтвердити це офіційними документами.

Ми дбаємо про вашу зручність.

В It Outlet ви можете знайти все в одному місці, уникнувши клопоту зі складанням. Наш асортимент включає широкий вибір ноутбуків, моніторів, обладнання для майнінгу і квадрокоптерів - все, що вам потрібно.

Мми пишаємося тим, що робить свій внесок у підтримку військових.

Всі наші товари імпортуються безпосередньо нами, ми сплачуємо всі налоги та надаємо офіційні документи на кожен товар. Ми цінуємо вашу довіру та готові надати вам техніку високої якості без прихованих підводних каменів.

It Outlet – це не просто магазин, це ваш надійний партнер у світі технологій. Купуйте з упевненістю, купуйте з нами!

Contact Button